Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Altındağ kombi servisi hizmetlerimize, Altındağ semtinin her bölgesinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Empati Teknik, Ankara kombi servisi hizmetleri ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Altındağ Kombi Servis Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Altındağ kombi servisi ile doğalgaz tesisatının temel unsuru olan kombilerin bakım, onarım, tamir ve arıza tespitlerini en hızlı şeklide çözüme kavuşturuyoruz.

Yetkili teknik servisimiz, kombi ana çalışma prensiplerini düzenleyen her türlü işlemi yapmaktadır. Firmamız bu hususta Ankara’nın birçok noktasında hizmetlerini kalite ve güvenle sunmaktadır.

Dijital ve elektronik bir sisteme sahip olan kombiler belli prensipler ile çalışmaktadır. Bu cihazların bakımları vaktinde ve eksiksiz olarak yaptırılmalıdır.

Altındağ kombi bakım servisi hizmetleri için yetkili ve profesyonel firmalar ile çalışmaya büyük özen göstermelisiniz. Aksi halde cihaz, öngörülemeyen arızalar meydana getirerek can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atabilir. Bu nedenle işinde uzman ustalar ve yetkili servisler ile çalışmak oldukça önemlidir. Firmamız, kombi bakım hizmetlerini mesleki yeterlilik belgesine sahip teknik elemanlar ve firma garantisi ile sunmaktadır.

Kombi, doğalgazı yakıt olarak kullanarak suyun ısıtılmasını ve kalorifer ve musluklara sıcak suyun verilmesi ile ortamın ısınmasını sağlamaktadır.

Günümüzde kombi kullanımı büyük ölçüde artmıştır. Bu cihazların çalışma prensiplerinin dışarıdan gözlemlenebilmesi mümkün değildir. Karmaşık bir sistem ile çalışan kombilerin arızalarının kullanıcılar tarafından giderilmesi imkansızdır. Kombi arıza durumlarında mutlaka işin uzmanı kişilerden yardım alınmalıdır. Çünkü kombi arızalarının tespiti ancak bu işi bilen yetkili kişiler tarafından gerçekleştirilebilir. Altındağ kombi arıza servisi ekiplerimiz ile kombi de oluşan sorunları hızlı bir şekilde tespit ediyor ve hemen tamiratını gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, mesleki yeterlilik belgesine sahip, tecrübeli ve işinin ehli personeller ile çalışmaktadır. Teknolojik tüm donanımlara sahip ekibimiz arıza tespiti, arızaların giderilmesi ve kombi bakımlarının yapılması konusunda kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Altındağ Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Altındağ Kombi Tamiri: Kombi Sorunlarına Elveda Diyoruz

Altındağ kombi tamiri olarak sorun çıkartan kombilerinizin tamiratını gerçekleştiriyoruz. Teknik destek almak için 0 544 509 27 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Altındağ'da sunduğumuz kombi tamiri ve bakım işlemlerinde hızlı bir şekilde kombinizin sorunlarını teşhis edip tamir ediyoruz. Soğuk kış aylarında sizlerin rahat bir şekilde oturabilmesi için bizler yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve fiyatları öğrenmek isterseniz iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Altındağ-kombi-bakımıAltındağ Petek Temizleme

Altındağ petek temizleme ekibimiz ile evlerinize sıcak ve huzurlu bir ortam getirmeye geliyoruz. Eviniz de otururken Ankara'nın soğuğunun çarpması ile birlikte kötü bir şekil de üşümenizin tek bir sebebi var o da petek temizliği. Bu durum ne kadar da olsa pek dikkate alınmasa da büyük bir rol oynamaktadır. Altındağ petek temizliği servisimiz ile sizleri dondurucu soğuktan kurtarmaya geliyoruz. Siz hazırsanız, biz geliyoruz.

Altındağ Kombi Bakımı Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Kombi bakımlarının en az yılda bir kez olmak üzere düzenli olarak yapılması tercihe bağlı bir durum değildir. Cihaz bakımlarının periyodik olarak yapılması zorunludur. Aksi halde can ve mal güvenliği büyük tehdit altında olacaktır.

Kombi bakımlarını vaktinde yaptıran kullanıcılar, büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlarlar. Yüksek gelen doğalgaz faturalarını engellemenin en temel yolu kombi bakımlarının yaptırılmasıdır. Altındağ kombi bakımı hizmetimizden faydalanın, faturalarınızı bir nebzede olsa hafifletelim.

Bakımları yapılan cihazlar, az enerji tüketimi ile yüksek ısı sağlayarak verimli bir şekilde çalışırlar. Oluşması mümkün arızaların önüne geçilmiş olur. Böylece can ve mal güvenliği sağlanır. Bakımı yapılmayan cihazlar, tesisat arızalarına yol açabilir. Bu arızaların giderilmesi çok daha maliyetli ve zordur. Altındağ kombi servisi hizmetlerimiz için firmamız ile dilediğiniz her an iletişime geçebilir, teknik destek alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp