Kombi Servisi

kombi-servisiKombi servisi, hizmetlerimiz ile yaşantımızı kolaylaştıran ve konfor alanımızı genişleten kombiler için her türlü kombi servis imkanı sunmaktayız.

Doğalgaz oldukça pahalı bir yakıt ve enerji kaynağıdır. Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Kombi servislerinden yararlanmak için kombi arızalarını beklemeye gerek yoktur.

Cihaz bakımları rutin olarak yaptırılmalı, kombi servis hizmeti talep etmek için yalnızca arıza ve tamir durumları beklenmemelidir.

Kombi Servisi Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

Kombi servisi hizmetlerimizde müşterilerimizin acil teknik destek ihtiyaçları ve rutin kontrolleri için servis hizmeti sağlamaktayız. Kombi servislerimiz acil durumlarda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Ekibimiz acil çağrılarda sorunu çözmek için her zaman hazır beklemektedir. Gerekli tüm ekipman ve donanıma sahip usta teknikerlerimiz, parça değişimi ve arıza onarım işlemlerini en kıs sürede çözmekte ve cihazı tekrar çalışır duruma getirmektedir.

Kombi servis hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz rutin kombi bakım hizmetlerimiz kısa süre içinde tamamlanarak gerekli görülen başka işlemler için müşteri bilgilendirilmektedir.

Gaz sızıntıları gibi hayati durumlar söz konusu olduğunda acil ekibimiz derhal harekete geçerek bu sorunu mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız, marka ve model gözetmeksizin tüm kombiler için servis ve kombi tamir hizmetleri sunmaktadır. Kalifiye ve yetki belgesine sahip uzman kadromuz ile kombi servisi hizmetlerimizi kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile sağlamaktayız.

kombi-servisi-fiyatlariKombi Servisine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Herhangi bir arıza yaşanmasını beklemeden, yılda bir kez olmak üzere kombi servisleri ile rutin kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. Petek temizliği, arıza şüphesi, gaz kaçağı gibi durumlar için de kombi servislerine ihtiyaç duyulur. Peteklerin ısınmaması ya da sıcak su alamama durumlarında da kombi servisleri çağırılmalıdır.

Kombi servis hizmetleri mutlaka yetkili ve profesyonel kişiler tarafından alınmalıdır.

Kombi Servis Bölgelerimiz;

kombi servis hizmetlerimizi, 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Mamak, Yenimahalle, Sincan, Pursaklar, Keçiören ve Gölbaşında sunmaktayız.

Kombi Servis Hizmetlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Empati Teknik, kombi servis hizmetlerini her zaman hızlı ve kalıcı çözümler ile sunar. Firmamız kombi servisi konusunda yüksek müşteri memnuniyeti referansına sahiptir. Her marka ve model için kombi servisi hizmeti sağlamaktayız.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilenen tesisat ve sistemlere göre kendimizi geliştirmekteyiz.

Firmamızın deneyimli teknik personelleri ile Ankara da kombi servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp