Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Sincan kombi servisi hizmetlerimiz ile tüm Ankara ve Sincan’ın kombi servisi ihtiyaçlarını tam vaktinde, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz.

Kombiler günümüzde hemen her ortamda karşılaştığımız, yaygın kullanım alanı olan cihazlardır. Bu cihazlar bulunduruldukları ortamın ısı ve sıcak su ihtiyacını yıl boyu karşılayan önemli cihazlardır. Ancak her elektronik aksamı bulunan cihaz gibi arıza durumlarıyla karşı karşıya kalınması her an mümkündür. Kombi yaygın olarak yanıcı bir madde olan ve patlama riski bulunan doğalgazı enerji olarak tüketirler. Bu durum can güvenliği açısından oldukça kritiktir. Kullanıcılar kombi bakımlarını aksatmadan tam vaktinde ve düzenli aralıklarla yaptırmalıdır. Kombi bakımları yapıldığı esnada, ileride karşılaşılması mümkün görünen arızaların da tespiti yapılarak, kullanıcılar için geniş güvenlik önlemi alma şansı sunulmaktadır. Sincan kombi bakımı servisi ekiplerimiz ile sizlerin can sağlığını da düşünerek tedbirli bir şekilde kombi bakımlarını yapıyoruz.

Sincan Petek Temizleme

Sincan petek temizleme hizmetimiz ile kış ayların da sizlerin üşümesine son diyoruz ! Sıcak suyunuzun her zaman çalıştığı bir ortam olmasını istemezmiydiniz? Firma olarak ısınma sistemlerinin kusursuz bir şekil de çalışması için yoğun bir şekil de çalışıyoruz. Peteklerinizi temizletmek hem sizin sağlığınız açısından olumlu, hem de ısınmanız için faydalıdır. Sincan petek temizliği ekibi olarak, evlerinizi veya iş yerlerinizi sıcak bir ortama kavuşturmadan ayrılmıyoruz.

Kombiniz Arızalandı mı? Sincan Kombi Tamiri Hizmetimizi Deneyin !

Sincan kombi tamiri hizmetimiz ile soğuk kış aylarının olduğu Ankara'da, kombilerinizi sorunsuz şekilde tamir ediyoruz. Yılların getirdiği deneyim ve uzmanlık ile kombi de oluşan her türlü soruna çözüm sunuyoruz. Isınma sorunlarından, kombinin değişik ses problemlerine kadar her türlü problemi çözüme ulaştırıyoruz. Acil durumlarda dahi hızlı bir şekilde adresinize ulaşarak hemen tamiratı gerçekleştiriyoruz.

Kombi Tamiri Esnasında Sunduğumuz Hizmetler:

  1. Kombi tamiri ve onarımı
  2. Kombi bakımı ve temizliği
  3. Kombi yedek parça değişimleri
  4. Kombi'nin performans kontrolü

Sincan Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Sincan Kombi Servisi Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Sincan kombi servisi hizmetlerimiz kombi alanında uzman ve mesleki yeterlilik belgesi olan teknik ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Sincan-Kombi-tamiriKombi servisi hizmetlerimiz, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi ve tesisat temizliği ile kontrolü, garantili parça temini ve değişimi ve ayrıca petek temizliği hizmetlerini kapsamaktadır.

Firmamız;

  • Sincan Periyodik kombi bakımı hizmetlerini büyük bir özen ve ustalıkla yapmaktadır. Bu hizmet konusunda Empati Teknik, Ankara Sincan bölgesinin öncü firmaları arasında yer almaktadır.
  • Sincan Kombi arıza tespiti ve tamiri hizmetlerimizde, kullanıcı hizmet talepleri üzerine teknik ekibimiz derhal adrese intikal etmektedir. Hassas incelemeler sonucu tespit edilen arızalar hakkında müşteriler bilgilendirilerek, onay alınması durumunda en hızlı şekilde arıza giderilerek cihaz çalışır hale getirilmektedir.
  • Sincan Kombi temizliği hizmetlerimiz ile kombi tesisat ve iç dış aksamlarının tamamını itina ile temizlemekteyiz.
  • Sincan kombi arızalı parça değişimi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin arızalı ya da bozuk parçalarını garantili yedek parçalar ile değiştirmekteyiz.
  • Petek Temizliği hizmetlerimizde, peteklerin iç dış temizliği, özel kimyasallar ve yüksek donanımlı son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır. Petek temizliği hizmetlerimiz ile enerji tasarrufu sağlamak oldukça kolaydır.

Kombi servisimiz ile irtibata geçtiğiniz anda sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılmakta ve uzman ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir. Tam teçhizatlı ankara kombi servisi teknik ekibimiz, sizleri her konuda detaylı bir şekilde bilgilendirerek tüm süreci büyük bir hassasiyetle yönetmektedir.

Empati Teknik, garantili kombi servisi hizmetlerinin tamamını en uygun fiyatlarla ve ustalıkla sunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın en büyük önceliğidir. Firmamız hizmetlerinden memnun kalan müşterilerimizin geri dönüşleri en büyük referansımız niteliğindedir.

7/24 dilediğiniz her an firmamıza ulaşarak hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Sincan’ın en ücra köşelerine dahi hızlı hizmet sunuyoruz.

Her marka ve model kombi için kombi servis hizmetimiz mevcuttur. Tüm sorularınız ve hizmet talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp