Yenimahalle Kombi Servisi

Yenimahalle Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Yenimahalle kombi servisi hizmetlerimiz, bölgenin her bir noktasına firmamız tarafından hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile ulaştırılmaktadır.

Kombi servisi hizmetlerimiz kapsamını oldukça geniş tutmaktayız. Yenimahalle’nin herhangi bir noktasından firmamıza ulaşan müşterilerimize, kombi bakımı, kombi temizliği, yedek parça, kombi tamiri ve petek temizliği hizmetleri sunmaktayız.

Kombi bakım hizmetlerimize oldukça önem vermekte, büyük hassasiyet ve özen ile sunmaktayız. Kombiler söz konusu olduğunda kombi bakımı çok önemli bir husustur.

Yenimahalle Kombi Bakımı Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Yenimahalle kombi bakımı hizmetlerimizde, kombi gövdesi, mekanik kombi parçaları, boru petek ve tesisatta herhangi bir problem olup olmadığı kontrol edilmektedir. Firmamız, basınç seviyesi ve elektrik aksamı kontrolleri için özel cihazlar kullanmaktadır.

Yenimahalle Kombi Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalıdır?

Kombi bakım işlemleri yılda en az bir kez yaptırılmalıdır. Kombi bakımı için en uygun zaman, sonbahar aylarıdır. Kombiler yaz aylarında yalnızca sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılmaktadır. Bunun dışında kapalı tutulan kombilerde tıkanmalar meydana gelebilir hatta bilinmeyen arızalar oluşmuş olabilir. Bu nedenle kombi bakımı kış ayına girilmeden yaptırılmalıdır. Yenimahalle kombi bakımı servisi ekiplerimiz ile sizlere bu konuda yardımcı olmaya hazırız. Hemen iletişime geçin, kombi bakımınızı yapalım.

Yenimahalle Kombi Bakım Fiyatları Ne Kadar?

Yenimahalle kombi bakımı fiyatları yapılan işlemler ve arıza boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Arıza ve değişmesi gereken parça tespit edildiğinde fiyatlar buna göre artmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde en uygun fiyatlar ile hizmetlerini sunmaktadır.

Yenimahalle Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Yenimahalle Petek Temizleme

Yenimahalle petek temizleme hizmetimiz, eviniz de veya iş yerleriniz de bulunan peteklerinizin daha iyi çalışmasını sağladığımız hizmetlerimizden bir tanesidir. Petekleriniz zamanla kir, havalandırma sorunu ve kireç birikimine maruz kalabiliyor, bu da ürünün performansını düşürebileceğinden dolayı petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Bizler, peteklerinizi temizleyerek, daha iyi bir çalışma düzenine sokuyor ve sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

yenimahalle-kombi-tamiriYenimahalle Kombi Tamiri

Yenimahalle kombi tamiri hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından bölgenin her noktasına 7/24 ulaştırılmaktadır.

Kullanıcıların kombi arızalarını kendilerinin tespit ederek, müdahalede bulunmaları mümkün değildir. Bu nedenle yetkili ve uzman bir kombi servisinden yardım almaları gerekmektedir. Firmamız, kombi servisi hizmetleri kapsamında, garantili kombi tamiri gerçekleştirmektedir. Mesleki yeterlilik belgesine sahip teknik ekibimiz, alanında deneyimli personellerden oluşmaktadır. Tamir hizmetlerimize başlanmadan arıza ile ilgili olarak detaylı bilgi aktarımı sağlanmaktadır. Müşteri onayı dahilinde kombi için gerekli müdahaleler yapılmaktadır.

Yenimahalle Petek Temizliği

Yenimahalle petek temizliği hizmetimiz ile peteklerinizi özel kimyasallar ve cihazlarla temizleyerek, ilk günkü verimi ile kullanmanızı sağlıyoruz. Vaktinde yapılan petek temizliği işlemi ile enerji tasarrufu sağlamak ve yüksek faturalardan kurtulmak firmamız ile oldukça kolaydır. Üstelik ısı verimi artarak bulunduğunuz ortam az yakıtla yüksek ısı sağlayacaktır.

Petek temizliği işlemlerinizi aksatmadan mutlaka yaptırmalısınız.

Yenimahalle Kombi Servisi Fiyatları

Yenimahalle kombi servisi fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu değişimi talep edilen hizmet türü, lokasyon, varsa arıza ve boyutu, parça değişini ihtiyacı gibi faktörler etkilemektedir.

Ankara kombi servisi olarak firmamız tüm hizmetlerini firma güvencesi ile en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Hizmetlerimizde en büyük önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Günün 24 saati dilediğiniz her an firmamız ile iletişime geçerek kombi servimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca, her marka ve model kombi için aklınıza takılan soruları müşteri temsilcimize danışabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp