Mamak Kombi Servisi

Mamak Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Mamak kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında her türlü marka ve modelde kombi için Mamak’ın her bölgesinde hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

Mamak’ın neresinde olursanız olun, tüm kombi hizmetleri için firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.

Mamak kombi servisi ihtiyaçlarınız için firmamız tüm Ankara’da sizin için en doğru adrestir.

Firmamız, kombi parça hizmetlerinde orijinal parça desteğini en uygun fiyatlar ile sağlamaktadır. Kombi bakımı, kombi tamiri ve kombi arıza tespiti hizmetlerinin tamamı mesleki yeterlilik belgesine sahip kalifiye personellerimiz tarafından verilmektedir.

Empati Teknik, kurulduğu günden bu yana üst düzey kombi servisi hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi makul fiyatlar ve usta çözümler ile müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Mamak Kombi Arızaları

Firmamız, tüm kombi arızaları konusunda Ankara’da ilk sırada gelmektedir. Teknik ekibimiz, arıza tespitleri konusunda oldukça hassas ve profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Ankara kombi servisi firmaları arasında işini düzgün ve ehli kişiler tarafından yapılan firmayız. Teknik hatalara mahal vermeden tüm hizmetlerimizi büyük bir ustalıkla sunmaktayız. Yaptığımız detaylı kontroller ve arıza tespitlerinin ardından, engin iş tecrübemiz ile kalıcı çözümler getirmekteyiz.

Her türlü teknik donanıma sahip ekibimiz, kombilerde geri dönülemez sorunlarla karşılaşılmaması adına gereken tüm işlemleri yapmaktadır. Müşterilerimiz detaylı bir şekilde bilgilendirilerek, süreç onaylarına sunulmaktadır.

Markası ve modeli ne olursa olsun kombi arızalarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mamak Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Mamak Kombi Bakımı: Üşümenize Son Veriyoruz !

Soğuk kış ayları artık geldi çattı. Kombilerimizi daha sert kışlara hazırlamak için kombi bakımı yaptırmamız büyük önem arz etmektedir. Mamak kombi bakımı olarak kombilerinizin bir kış boyunca iyi geçmesi için önlemleri alarak bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca kombinizin fazla enerji tüketmemesini sağlayarak da kabarık faturalara son diyoruz.

Bakım sırasında neler yapıyoruz;

  1. Kombinizin iç ve dış bileşenlerini inceliyoruz
  2. Kirlenmiş bölümler varsa temizliyoruz
  3. Eskiyen bir parçası var ise değişmesini sağlıyoruz.

Mamak Petek Temizleme

Mamak petek temizleme ekibi olarak petekleriniz de oluşan kir, atık ve diğer bir çok benzer kirleri peteklerinizden dışarı attırıyoruz. Mamak petek temizliği konusun da 6 yıllık deneyime sahip olup peteklerinizin en üst performans da çalışmalarını sağlıyoruz. Uzun yıllardır eğer ki peteklerinizi temizletmiyorsanız 0 544 509 27 03 numaralı telefonumuzu arayarak usta ekibimizden peteğiniz için temizletme hizmeti alabilirsiniz.

Mamak-kombi-tamiriMamak Kombi Tamir Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Mamak kombi tamiri hizmetlerimiz ile Mamak’ta her bir noktaya kaliteli ve güvenilir kombi tamir hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Kombiler, kullanıcılar tarafından ön görülemeyen herhangi bir sebepten dolayı her an arızalanabilirler. Kombi arızalarının en önemli nedeni, bakımlarının vaktinde ve tam yapılamamış olmasıdır. Tam donanımlı, profesyonel ekibimiz, kombi arızalarını itina ile tespit ederek, müşteri onayını almakta, ardından kombi ve tesisat için gerekli tüm onarı işlemlerini eksiksiz olarak yapmaktadır.

Mamak Petek Temizliği

Mamak petek temizliği hizmetlerimiz, Mamak kombi servisimizin yanında sunduğumuz ve %100 müşteri memnuniyeti geri dönüşleri aldığımız hizmetlerimiz arasındadır.

Kombi bakımlarının vaktinde yaptırılması kadar önemli olan petek temizliği, yılda bir kez kış aylarından önce muhakkak yaptırılmalıdır. Aksi halde petekler verimli çalışmayarak, enerji sarfiyatına sebebiyet verecektir.

Kullanıcı can ve mal güvenliği açısından kombi ve petek bakımları kritik düzeyde öneme sahiptir.

Firmamız, tam donanımlı ekibi ile petek temizliği işlemlerinde üstün hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Mamak Kombi Servisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mamak kombi servis fiyatları için önceden fiyat belirlemesi yapmak mümkün değildir. Kombi servisi kapsamında alınacak hizmet, varsa arıza boyutu, parça kullanımı ve müşteri lokasyonu gibi değişenler çerçevesinde fiyatlar belirlenmektedir. Firmamız tüm Mamak kombi bakımı servisi, Mamak petek temizliği ve Mamak kombi yedek parça hizmetlerinde uygun fiyat garantisi vermektedir.

Firmamız adına müşteri memnuniyeti sağlanması her zaman öncelik olmuştur.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp