Pursaklar Kombi Servisi

Pursaklar Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Pursaklar kombi servisi hizmetlerimizi, Pursaklar’ın tüm mahallelerine, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile ulaştırmaktayız.

Firmamız kombi servisi hizmet kapsamını geniş tutarak, her marka ve model kombi için tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Elektronik cihazlar olan kombiler düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Yıl boyunca gerek sıcak su gerek ortam ısı adına sürekli olarak çalıştıklarından bakım ve onarımlarının yapılması oldukça zaruridir. Bakımı yapılmayan kombiler aniden arızalanabilir ya da düşük verimle çalışarak enerji sarfiyatına sebep olabilir. Bu nedenle kombi bakımlarını en az senede bir kez yaptırmak şarttır.

Firmamız Ankara Pursaklar kombi servisi hizmetleri kapsamında Pursaklar kombi bakımı işlemlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız kombi servis hizmetlerinde marka ve model fark etmeksizin tüm kombiler için hizmet verilmektedir. Tüm hizmetlerimiz müşterilerimize firma garantisi ile sunulmaktadır.

Pursaklar Kombi Tamiri ile Verimliliği Artırın, Faturaları Azaltın

Ankara'da kışın soğuk günler geldiğin de kombiler olmazsa olmazlarımız arasında oluyor. Kombilerimizden her zaman sıcak su ve etkili bir ısıtma arayışındayız. Ancak bu durum her zaman istediğimiz sonuçlarda olmuyor. Pursaklar kombi tamiri servisi ekiplerimiz ile kombinizin oluşturduğu sorunu tespit ederek onarımını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kombinizi tamir için geldiğimiz zaman yanında bakımını da yapıyoruz. Siz sorunu anlatın, ekibimiz ile çözüme ulaştıralım. 0 544 509 27 03 numaramızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Pursaklar Petek Temizleme

Pursaklar petek temizleme servisi olarak da petek ve kombilerinizi ekibimiz ile temizliyoruz. Elimiz de bulunan profesyonel makineler ve ekipmanlar ile peteklerinizi ilk günkü haline döndürmeye çalışıyoruz. Petek temizleme işlemlerimizde ilaçlı temizlik yapmıyoruz ve sizlere de önermiyoruz. İlaçlı temizleme kombinizin içerisinde ki oringlere zarar verdiği için firma olarak biz kullanmıyoruz. Bizler basınçlı petek yıkama yapıyoruz. 6 bar şebeke basıncı ve 8 bar da darbe basıncı ile peteklerinizi temizliyoruz. Peteklerinizin temizlenme ihtiyacı eğer ki göz ardı edilirse, ısınma ve sıcak suyunuzda da bir takım problemler görmeniz de ihtimaldir. Bu tür sorunları ortadan kaldırmak için pursaklar petek temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Pursaklar Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Pursaklar-Kombi-bakımıPursaklar Kombi Servis Hizmetlerimiz Nelerdir?

Periyodik Kombi Bakım Hizmeti: Kullanıcı talepleri üzerine kombi bakım ve kontrollerini gerçekleştirerek, müşterilerimizi detaylı bir şekilde bilgilendirmekteyiz.

Kombi Arıza Tamiri: Kombi arızalarının tespiti ve arızaların giderilmesi konusunda hızlı kombi tamir hizmetleri sunmaktayız.

Kombi Temizliği: Kombilerin tüm iç teçhizat ve aksamlarının temizliğini yaparak tüm parçalarının kontrollerini sağlamaktayız. Bunun yanında firmamız, kombi temizliği hizmeti ile birlikte tesisat kontrollerini de sağlamaktadır.

Kombi Parça Değişimi: Müşterilerimizin arıza taleplerinin ardından gerekli durumlarda cihazlarda parça değişimi yapılması gerekmektedir. Firmamız, orijinal parça temini ile en ivedi şekilde cihazı çalışır hale getirmektedir.

Kombi Revizyonu: Kombi servisi hizmetleri kapsamında sağladığımız, olası arızaların önceden tespiti için oldukça yararlı bir işlemdir. Bunun yanı sıra cihazların verimini artırarak güçlü performans sergilemesini sağlar.

Petek Temizliği: Kombiler kadar peteklerin de temizlik ve bakımlarının periyodik olarak yapılması oldukça önemlidir. Aksi halde petekler yeterli ısınma sağlamazlar. Yüksek fatura sürprizleri ile karşılaşmamak adına petek bakımları vaktinde yaptırılmalıdır. Firmamız, Pursaklar petek temizliği hizmetleri ile bölgede en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Pursaklar Garantili Kombi Servisi

Pursaklar garantili kombi servisi hizmetlerimizi Pursaklar’ın tüm mahallelerine 7/24 ulaştırmaktayız. Kombi servisi hizmetlerinin güvenilir firmalardan alınması oldukça önemlidir. Aksi halde can ve mal güvenliği tehdit altına girmektedir. Yanıcı ve patlayıcı gaz ile çalışan kombiler konusunda hassas ve profesyonel davranmak gerekir.

Ankara kombi servisi firmamız, tüm kombi servisi hizmetlerini, petek temizliği hizmetlerini ve parça değişimi işlemlerinin tamamını usta işçilik ve firma güvencesi ile sağlamaktadır. Tüm işlemler teknik ekibimiz tarafından kayıt altına alınarak, müşterilerin mağdur olmaması adına gereken tüm özen gösterilmektedir. Tüm işçilik ve parça değişenlerimiz garantilidir.

Yılın her günü ve günün ve her saati firmamız ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Pursaklar kombi bakımı servisi tüm bakım, tamir ve petek temizliği işlemleriniz, firmamız tarafından en kısa sürede yapılmaktadır.

En uygun fiyat garantisi ile kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp