Etimesgut Kombi Servisi

Etimesgut Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Etimesgut kombi servisi hizmetleri ile Ankara ve Etimesgut’un her bölgesine kombi servis hizmetleri sunmaktayız.

Firmamız, Ankara kombi servisleri arasında sektörün öncü isimleri arasında yer almaktadır. Müşteri taleplerine en hızlı şekilde geri dönüşler sağlayarak kaliteli ve güvenilir servis hizmetleri sunuyoruz.

Kombi servisi hizmetlerimiz çok kapsamlıdır. Bu doğrultuda her model ve marka da kombiye dair tüm teknik destekleri sağlamaktayız. Firmamız kombi servis hizmetleri kapsamında Etimesgut ilçesi için kombi bakımı, onarımı, cihaz temizliği, montaj ve kurulum hizmetleri yetkili servisimiz tarafından sunulmaktadır.

Kurumumuz kombi servisleri konusunda teknolojik tüm donanımlara sahiptir. Bunun yanı sıra mesleki yeterlilik belgesine sahip profesyonel çalışan kadromuz ile tüm hizmetlerimizi büyük ustalık ve özen ile sunmaktayız.

Ayrıca tüm servis hizmetlerimizin yanında, gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi ve yedek parça temini hizmetlerini de sağlamaktayız.

Etimesgut kombi arıza, kombi servisi hizmetlerimizin tamamı, piyasada yer alan tüm marka ve modellere yönelik hizmetlerdir. Kullanılan kombinin markası, modeli ve fonksiyonu ne olursa olsun firmamızdan bakım, tamir ve kurulum hizmetleri için talepte bulunabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan firmamız ile iletişime geçmeniz halinde, en hızlı şekilde geri dönüş alarak sorununuza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz için ücretler en makul şekilde belirlenmektedir. Tüm işlemler öncesinde müşterilerimiz bilgilendirilerek onayları alınmakta ve hizmeti sunmaya bu şekilde başlanmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Etimesgut Kombi Bakımı: Kışın Üşümemeyi Garantileyin

Etimesgut kombi bakımı hizmetimiz ile kışın evinizde veya iş yerinizde üşümenize son veriyoruz. Kombi bakımı yaptırmamak herhangi bir günde sizi yarı yolda bırakabilir. Bizler de sizler için Ankara'nın Etimesgut ilçesinde kombilerinizin bakımlarını üstleniyoruz. Bu sayede kombilerinizin bir sorun çıkarmadan bakımlarını yaparak sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz.

Firmamızdan kombi bakımı için hizmet alırsanız;

  • Enerji verimliliğinizin arttığını göreceksiniz
  • Büyük arızaların azaldığını göreceksiniz
  • Patlama olaylarına karşı ekstra güvenlik sağlanacak
  • Kombiniz yeni alınmış gibi olacak.

Etimesgut Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Etimesgut Petek Temizleme

Etimesgut gibi soğuk geçen karlı günler de ısınmadan durmak oldukça zor. Etimesgut petek temizleme servisi olarak karlı günlerde sizlere evleriniz de daha konforlu bir oturma deneyimi sunmuş oluyoruz. Kombiler ile rahat ısınabilmek için 6 ayda bir petek temizleme ve kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

Eğer ki düzenli olarak temizleme işlemi yaptırtırsanız peteklerinizin daha iyi çalıştığını görüceksiniz. Sizde Etimesgut ilçesin de petek temizliği yaptırmak isterseniz etimesgut petek temizliği yaptırmak istiyorum diyebilirsiniz.

Etimesgut Kombi Montaj Ve Kurulum Servisi

Etimesgut kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz montaj hizmetlerimiz firma garantisi ile sağlanmaktadır. Firmamız, kaliteli ve güvenilir montaj hizmetleri ile Etimesgut’un her bölgesine ulaşmaktadır. Yeni ya da değişen cihazlar, teknik ekibimiz sayesinde en doğru ve hızlı şekilde monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Parça değişimi ya da tesisat döşeme ve kurulum işlemleri de firmamız tarafından, montaj hizmetlerimiz ile sunulmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışan tüm personeller, Etimesgut kombi bakımı servisi ve montajı hizmeti konusunda donanımlı ve profesyonel kişilerdir.

Etimesgut-kombi-tamiriEtimesgut Kombi Tamir Servisi

Etimesgut kombi tamir servisi, hizmetlerimiz de diğer tüm hizmetlerimiz gibi her marka ve model cihazı kapsamaktadır. Firmamızdan kombi tamir servisi talep edilmesi halinde, en hızlı şekilde ekibimizi hedef adrese yönlendirmekteyiz. Ekibimiz profesyonel teknikler ile sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Cihazların tüm iç teçhizat, parça ve aksamlarında oluşabilecek arızaları en kısa sürede büyük bir ustalıkla tespit ederek gerekli müdahalelerde bulunmaktayız.

Tüm kombi servis hizmet talepleriniz ve detaylı bilgi almak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp