Çankaya Kombi Servisi

Çankaya Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Çankaya kombi servisi ile müşterilerimize kaliteli ve güvenilir kombi servis hizmetleri sunmaktayız. Tüm kombi servis işlemleri için profesyonel ve yetkili firmalardan hizmet olmak oldukça önemlidir.

Kombi servis hizmetlerinde cihazlarda meydana gelen arızalara karşı sunulan hizmet kalıcı çözümlerle sağlanmalıdır. Sağlıklı ve akılcı bir şekilde profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilen kombi servis hizmetleri ile kullanıcı can ve mal güvenliğinin sağlanması mümkündür. Sıcak su kaynağı olarak da kullanılan kombiler, yaz ve kış aylarında kesintisiz olarak çalışırlar. Bu cihazların yüksek çalışma verimlerini kaybetmemeleri adına, bakım desteği sağlanmalıdır. Çankaya kombi bakımı servisi ekiplerimiz bu şekilde kombinizin düzenli ve verimli çalışmasını sağlayarak yaşam standartları ve konfor alanını yüksek tutmayı hedeflemektirler.

Firmamız, her marka ve model için Çankaya Kombi Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Çankaya Kombi Tamiri Ekibimiz İle Kombi Sorunlarına Son !

Çankaya kombi tamiri servisimiz ile kombilerinizde oluşan yazılımsal ve donanımsal tüm sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Uzman teknisyenlerimiz ve geniş hizmet yelpazemizle ile Çankaya ilçesinin her yerine hizmet sunabiliyoruz. Soğuk kış aylarında sizleri soğuğa maruz bırakmadan hemen kombi tamirini yapıyoruz. Güvenilirlik ve kaliteden de ödün vermeden piyasa fiyatlarıyla sizlerin bütçesini zorlamadan hizmet veriyoruz.

Çankaya Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Çankaya Petek Temizleme

Peteklerim soğuktan dolayı ısınmaz hale geldi napıcaz bu soğukta diye düşünmeye son ! Çankaya petek temizleme ekibimiz ile Ankara'nın sert kışına rağmen peteklerinizi kış ayların da en üst performansa çıkarıyoruz. Peteklerinizi temizletmedik sürece ne kadar dereceyi yükseltseniz de yine aynı performansı alamayacaksınız. Çankaya ilçesin de yaşıyor ve petek temizliği hizmeti almak istiyorsanız çankaya petek temizliği hizmetinizden yararlanmak istiyorum demeniz yeterlidir.

Çankaya-Kombi-bakımıÇankaya Kombi Servisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Çankaya kombi servis hizmetlerimizde, semtin her bölgesine kombi servislerimizi 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile ulaştırmaktayız.

Kombi servis hizmetlerimiz kapsamında, müşterilerimize kombi bakımı, kombi tamiri, arıza tespiti ve kombi yedek parça hizmetlerini ulaştırmaktayız.

Çankaya kombi bakımı, cihazda oluşabilecek ciddi sorunların önüne geçmek adına oldukça önemlidir. Kombi arızalarının kullanıcılar tarafında fark edilmesi ve giderilmesi mümkün değildir. Bu bağlamda zamanla oluşabilecek arızaların önüne geçmek ya da bu arıza durumlarını erkenden tespit edebilmek için kombi bakımı yaptırmak şarttır. Bu bakımları Çankaya kombi arıza ekiplerimize yılda en az bir kez olmak üzere periyodik olarak yaptırılmasını öneriyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek kayıt bırakabilir, profesyonel kombi bakım hizmetlerimizden dilediğiniz her an faydalanabilirsiniz.

Firmamız uzman personelleri, kombi bakımını gerçekleştirmekle kalmayıp olası arıza durumlarını kontrol ederek sizleri bilgilendirmektedir.

Empati Teknik, ankara kombi servisi hizmetlerinde arıza tespiti ve bu arızaların giderilmesi konusunda da oldukça profesyonel bir şekilde, firma garantisi altında hizmet sunmaktadır.

Tüm kombi servis hizmetlerimiz için marka ve model fark etmeksizin talepte bulunabilirsiniz.

Çankaya Kombi Servis Fiyatları Ne Kadar?

Çankaya kombi servis fiyatları, birçok nedene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Servisin sağlanacağı adresin uzaklığı, tespit edilen arızanın türü, yedek parça kullanımı gibi durumlar fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Bunların yanı sıra kombi montaj ve kurulumu, periyodik bakımlar gibi durumlarda da farklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Müşterilerimiz sürecin her anında özenle bilgilendirerek gerekli çalışmaları yapmaya daha sonra başlamaktayız. Böylelikle, teknik incelemenin ardından ortalama bir fiyat belirleyerek müşteriye sunmaktayız.

Firmamız güvencesi altında, uygun fiyatlarla kaliteli kombi servislerinden faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp