Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Keçiören kombi servisi hizmetlerimizi, Ankara’nın önemli ilçelerinden olan Keçiören’in her noktasına hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile ulaştırmaktayız.

Firmamız, ankara kombi servisi hizmet bölgelerimizden biri olan Keçiören’in tüm mahallelerine kombi servis hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda müşteri adreslerine en hızlı şekilde intikal etmekteyiz. Her türlü kombi bakım tamir ve petek temizliği ihtiyaçlarında müşterilerimize kesin çözümler sunmaktayız.

Firmamız, her türlü marka ve model kombi için Keçiören Kombi Servisi hizmetleri sağlamaktadır.

Keçiören Kombi Tamiri Hizmetlerimizi Nasıl Sunuyoruz?

Elektronik bir aksam ve sisteme sahip olan kombiler tüm yıl boyunca sıcak su ve ortam ısısı ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Bu cihazların özellikle bakımları ihmal edilenlerin, ne zaman arızalanacağını belli olmayacaktır. Firmamız bu bağlamda Keçiören Kombi Tamiri hizmetleri ile 7/24 kesintisiz çalışmaktadır.

Keçiören kombi arıza durumlarını firmamıza bildiren müşterilerimize en kısa sürede geri dönüş sağlayarak, arızanın tespiti ve giderilmesi adına itina ile çalışmaktayız.

Alanında deneyimli ve uzman çalışan kadromuz, arıza tespiti ve arızanın giderilmesi konusunda yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Keçiören Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Keçiören Petek Temizleme

Kış aylarının soğuk günlerinde sıcak bir evde oturmak huzurun anahtarını bulmak gibi bir şeydir. Keçiören petek temizleme servisi olarak kaloriferlerinizi ve peteklerinizi temizleyerek sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda oturmalarınızı sağlıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz ile cihazınıza zarar vermeden hızlı bir şekil de temizlik işlemlerini hallediyoruz. Sizler de daha az enerji ve ekonomik çözüm istiyorsanız keçiören petek temizliği firmamızı aramanız yeterlidir.

Keçiören Acil Kombi Servisi

Keçiören acil kombi servisi hizmetlerimiz, özel bir kombi servis hizmetidir. Müşteri beyanı doğrultusunda, acil giderilmesi gereken kombi arızaları için acil servisimiz 7/24 destek sağlamaktadır. Firmamız bu bağlamada tüm Ankara’da en başarılı firmalar arasında yer almaktadır.

Keçiören-Kombi-TamiriKeçiören Kombi Bakım Hizmetimiz

Keçiören kombi bakımı, hayati öneme sahip, atlanılmaması gereken bir husustur. Kombi bakımları en az yılda bir kez olmak üzere düzenli olarak, yetkili ve usta kişilere yaptırılmalıdır.

Firmamız ile iletişime geçerek kombi bakım hizmetlerimiz için talepte bulunabilirsiniz. Firmamız, rutin kontrollerin yanı sıra, oluşması mümkün arızaların da üzerinde durarak, sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir.

Keçiören kombi bakımı servisi hizmetimizi uygun fiyatlarla alarak, yıl boyu tasarruf sağlamak adına firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Birçok kombi arızalarının kullanıcılar tarafından fark edilmesi mümkün değildir. Can ve mal güvenliğini sağlamak adına, kombi kontrol ve bakımları kesinlikle aksatılmamalıdır.

Keçiören’in tüm noktalarına hizmetlerini ulaştıran firmamız, sizlere en kısa sürede gereken desteği sağlamaktadır.

Keçiören kombi servisi hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp