Hakkımızda

empati-teknik-ankaraFirmamız Empati Teknik kurulduğu günden bu yana tüm hizmetlerini büyük bir özen ve özveri ile sunmuştur. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve bu doğrultuda çalışmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana hız ve kaliteden ödün vermeden tüm hizmetlerimizi müşterilerimize en güvenilir şekilde ulaştırmaktayız.

Hizmet talebi süreçlerinde, her müşterimiz ile özel olarak ilgilenerek, gerekli tüm bilgileri aktarmaktayız.

Firmamız; tam donanımlı araç ve ekipmanları, profesyonel ve alanında uzman çalışan kadrosu ile Ankara’nın öncü kombi servisi firmaları arasına adına yazdırmıştır.

%100 müşteri memnuniyetli kombi arıza servisi hizmetlerimizin yanı sıra çok çeşitli teknik destek ve hizmetlerimiz ile her türlü ihtiyaca cevap verecek kapasite ve donanıma sahibiz.

Kalifiye personellerimiz; hizmet sunarken, müşterilerimizi detaylı bir şekilde bilgilendirerek tüm süreci büyük bir profesyonellik ile yönetmektedir.

Firmamız bünyesinde geniş ürün yelpazesi ile orijinal ve garantili kombi parçaları bulunmaktadır. Tüm kombi yedek parça ve teçhizatlarımız TSE, CE, ISO 9002 standartlarına uygundur.

Firmamız müşterilerine, tüm hizmetlerinde en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Empati Teknik doğalgaz kombi servislerimizde, orijinal ve garantili yedek parçalar müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Firmamız sunduğu tüm hizmetlerinde profesyonel hizmet anlayışını benimsemektedir. 7/24 kesintisiz hizmet sunarak, çağrı merkezlerimiz vasıtası ile her an teknik destek sağlamaktayız.

Kombi bakım ve onarım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin cihaz kullanım ömürlerini artırırken, yakıt tasarrufu avantajı sağlamaktayız.

Firmamız, güz dönemi kombi bakım kampanyaları ile de müşterilerine büyük ayrıcalıklar sunmaktadır.

Günün 24 saati dilediğiniz her an firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı taleplerinize en hızlı şekilde geri dönüşler sağlıyoruz. Gün sona ermeden arızalarınızı gidererek, kombiyi derhal kullanmanız için itina ile çalışıyoruz.

Güçlü kombi arıza servis ağımız ve uzman çalışan kadromuz ile müşteri potansiyelimizi daima üst düzeyde tutmaktayız. Firma olarak en büyük referansımız müşterilerimizden aldığımız memnuniyet geri dönüşleridir.

Kuruluşumuz ile birlikte işimize gösterdiğimiz özen ve hassasiyet, bizlere sektörün öncü firmaları arasına girme şansı tanımıştır.

Kombi bakım hizmetlerimiz müşteri dostudur. Müşterilerimizi tekrar eden arıza şikayetlerinden kurtararak, maddi olarak kısır bir döngüye girmelerini engellemek önceliklerimiz arasındadır.

Firmamız her zaman teknolojiyi yakından takip etmektedir. Sektör ile alakalı tüm güncel gelişmeler anında firmamız bünyesine katılmaktadır. Ayrıca her çağrıya en hızlı şekilde geri dönüş sağlayan profesyonel müşteri temsilcilerimiz, 7/24 müşteri talepleriyle büyük bir özveri ile ilgilenerek detaylı bilgilendirme sağlamaktadır.