Gölbaşı Kombi Servisi

Gölbaşı Kombi Servisi | ☎️0 544 509 27 03

Gölbaşı kombi servisi ağımız ile Gölbaşı semtinin tüm bölgelerine hızlı kombi servisi hizmetleri yürütmekteyiz.

Firmamız, kombi adına tüm sorunlar için müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Empati Teknik, Gölbaşı Kombi Servis Hizmet Kapsamı?

Ankara’da kombi yetkili servisleri arasında öncü isimlerden olan firmamız, hizmetlerini Gölbaşı’nın tüm mahallelerine 7/24 kaliteli hizmet anlayışı ile ulaştırmaktadır. Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimizi %100 sonuca ulaştırmaktayız.

Profesyonel çalışan kadromuz, mesleki yeterlilik belgesine sahip usta elemanlardan oluşmaktadır. Teknik ekibimiz her marka ve modelde kombi için hizmet sunmaktadır.

Kombi servisimiz ile;

  • Kombi arıza tespiti
  • Kombi tamiri
  • Kombi bakımı
  • Kombi yedek parça temini
  • Petek temizliği

Hizmetlerinin tümünü sağlamaktayız.

Donanımlı servis ağımız ile tüm lokasyonlara tam vaktinde ulaşarak, ivedilik ile çalışmalarımız gerçekleştirmekteyiz.

Gölbaşı Kombi Bakım Ücreti

İşlem Tutar
Kombi Servis Ücreti 200 - 300 TL
Kombi Bakımı 400 - 600 TL
Petek Temizliği 700 - 1000 TL
Kombi Bakım + Petek Temizliği 1000 - 1500 TL
ÖNEMLİ: Yukarıda belirlenen fiyatlar, servis, bakım ve petek temizliği için verilen fiyatlardır. Harici çıkabilecek arıza, parça ve boru gibi ürünler ayrıca ücrete yansıtılacaktır.

Gölbaşı Petek Temizleme

Tıkalı petekler ve su devir daimi yaptığı için strese girenler, artık bunları yapmayın ! Empati teknik olarak gölbaşı petek temizleme hizmetimiz ile petekleriniz de oluşan her türden arızayı sorunsuz bir şekil de gideriyoruz. Orjinal petek temizleme kimyasallarımız ve işin de uzman ekibimiz ile sizlerin yardımına koşmaya hazırız.

Petek Temizliği Ne Zaman Yaptırılmalı?

Petekleriniz de şu tür sorunlar mevcut ise bakım yaptırmalısınız;

  1. Kombi devir daimi yapmıyor
  2. Kombi arıza hatası veriyor
  3. Kombi filtresi sürekli tıkanıyor
  4. Peteklerin alt kısmı ısınmıyor

gibi problemler mevcut ise gölbaşı petek temizliği hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gölbaşı-kombi-bakımıGölbaşı Kombi Bakımı

Gölbaşı kombi bakımı, hizmetlerimiz ile kombilerinizi ilk günkü verimi ile çalışır hale getiriyoruz.

Kombi bakımı her yıl düzenli periyotlarla yaptırılması gereken zaruri bir işlemdir. Yanıcı ve patlayıcı gaz ile çalışan kombi gibi cihazları bakımları vaktinde yaptırılmaz ise kullanıcı can ve mal güvenliği büyük tehlikeye atılmış olur. Ayrıca, bakımları yaptırılmayan kombiler verimli bir şekilde çalışmazlar. Bu durum fazla enerji harcanmasına yol açar. Yüksek miktarlarda fatura ödemenin yanı sıra, yeterli ısınma da sağlanamaz.

Bakımı vaktinde yaptırılan cihazların çalışma kapasitesi artırılarak ısı ve enerji tasarrufu sağlanmış olur. Ayrıca öngörülemeyen arızaların yaşanması ihtimali düşürülür.

Firmamız, Gölbaşı kombi arıza, kombi bakımı hizmetleri esnasında oluşabilecek tüm arıza ihtimallerini değerlendirerek, müşterilerini bilgilendirir.

Kombi bakım hizmetlerimiz ile kombi bakımlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde, uygun fiyat garantisi ile gerçekleştirmekteyiz. Kombi bakımlarınızı yaparken, tesisat ve kombi bacası gibi kullanıcıların gözlemleyemeyeceği alanları da itina ile inceleyerek gerekli bakımları yapmaktayız. Ankara kombi servisi firması olarak bizi seçin ve kombinizin nasıl daha iyi çalışacağını görün.

Gölbaşı Kombi Tamiri

Gölbaşı kombi tamiri hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde geri dönüşler sağlamaktayız. Kombi tamiri gibi kritik işlemlerin, güvenilir, işinin ehli ve mutlaka yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Tüm yetki ve yeterlilik belgelerine sahip olan firmamız, kombi arıza tespiti ve tamiri hususlarında yüksek oranda müşteri memnuniyeti geri dönüşleri almaktadır.

Kombi arızaları ile karşı karşıya kalmanız durumunda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizler, Gölbaşı kombi bakımı servisi ekiplerimiz ile en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayarak 7/24 Gölbaşı’nın neresinde olursanız olun, adresinizde olacağız.

Tamir hizmetleri için talepte bulunan müşterilerimizin, servisimiz adrese intikal edene kadar kombiyi kapatarak beklemeleri gerekmektedir. Kombide oluşan tüm arızalar, uzman çalışanlarımız tarafından ustalıkla ele alınarak en kısa çözüme kavuşturulmaktadır.

Gölbaşı Kombi Servisi Fiyatları

Gölbaşı kombi servisi fiyatlarında birçok değişen bulunmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerinde uygun fiyat politikaları ve kaliteli üst düzey hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Arıza tespiti gerçekleştirildikten sonra, müşterilerimiz ustalarımız tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Müşteri onayı alındıktan sonra servis hizmetlerimiz sağlanmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp